Zdrowie

Czy istnieje kamagra dla kobiet?

Czym jest kamagra?

Kamagra jest lekiem na erekcję. Specyfik oferuje indyjska firma farmaceutyczna Ajanta Pharma. Lek jest doustny i w pełni bezpieczny dla zdrowia. Produkuje się go dla mężczyzn, którzy od dłuższego czasu mają poważne problemy z erekcją i tylko dla nich. Problemy z erekcją dotyczą dziś bardzo wielu mężczyzn. Co ważne, dotykają mężczyzn w coraz młodszym wieku. Leki od Ajanta Pharma bezpiecznie i skutecznie pomagają w doraźnym i czasowym wyeliminowaniu zaburzeń erekcji. Mogą je przyjmować mężczyźni w każdym wieku, ale nie przed osiemnastym rokiem życia. Przed użyciem trzeba dokładnie przeczytać ulotkę, która zawiera informacje o dawkowaniu, wskazaniach, przeciwwskazaniach i efektach ubocznych.

Jak to działa?

Kamagra działa na najczęściej występującą i bezpośrednią przyczynę zaburzeń erekcji. Chodzi mianowicie o słaby napływ krwi do jamistych ciał w prąciu, jaki ma miejsce w trakcie stosunku. Członek w erekcji, to nic innego jak komórki jamiste prącia rozkurczone i powiększone pod wpływem napływu krwi. Aktywny składnik obecny w lekach kamagra usprawnia napływ krwi do prącia i umożliwia osiąganie erekcji. Możliwość ta utrzymuje się przez około cztery godziny od przyjęcia tabletki. Lek zaczyna działać około trzydzieści minut po przyjęciu. Aby erekcja była możliwa, za każdym razem mężczyzna musi być w stanie pobudzenia erotycznego. Bez tego nic nie wyjdzie. Zadaniem leku nie jest wywoływanie podniecenia, tylko fizjologicznej reakcji penisa na podnietę seksualną.

Czy istnieje kamagra dla kobiet?

Kamagra https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html jest lekiem tylko dla mężczyzn i kobiecy wariant tego leku nie istnieje. Nie istnieje, bo kobiece problemy ze sferą seksualną są inne i mają zupełnie inne podłoże. Panie mają najczęściej problemy z pożądaniem i ochotą na seks. Gdy jest nie wystarczające sięgają po leki, które je podnoszą. Kamagra nie podnosi libido, umożliwia tylko osiągnięcie erekcji. Nie ma najmniejszego sensu, by kobiety sięgały po ten lek. Na poziom libido działają inne substancje czynne niż obecny w kamagrze sildenafil. Kamagrą dla kobiet można umownie i w przenośni nazwać leki, które działają na pożądanie i ochotę na seks, ale w dosłownym tego słowa znaczenie z prawdziwą kamagrą nie mają one nic wspólnego.