Jakie są skutki uboczne kamagry?

Skład kamagry

Kamagra, to generyczny środek przeznaczony dla dorosłych mężczyzn mających problemy z osiąganiem erekcji. Lek produkowany jest przez indyjską firmę farmaceutyczną – Ajanta Pharma. Specyfik sprzedawany jest w wielu krajach. W składzie leku znajdziemy substancję czynną, substancje wiążące i uzupełniające. Czynną substancją w lekach, o których tu mowa jest sildenafil. Działanie tej substancji polega na intensyfikowaniu ukrwienia penisa w trakcie stosunku. Dobre ukrwienie tego narządu jest niezbędnym warunkiem wystąpienia erekcji. Niedostateczne ukrwienie penisa jest najczęstszą i bezpośrednią przyczyną problemów z erekcją.

Stosowanie kamagry

Stosowanie leków kamagra jest bardzo łatwe i wygodne. Przed planowanym stosunkiem bierze się lek i gotowe. Teraz trzeba tylko zadbać o to, by mężczyzna był pobudzony erotycznie, bo bez tego erekcja się nie pojawi. Leki, które tu opisujemy dostępne są w różnych dawkach. W klasycznych tabletkach znajduje się 20mg, 50mg lub 100mg substancji aktywnej. W innych postaciach leku, takich jak półpłynny żel, tabletki rozpuszczalne w wodzie i tabletki do ssania znajduje się 100mg sildenafilu. W ciągu doby nie należy przyjmować więcej niż 100mg leku. Zaleca się zaczynanie stosowania leku od najniższej dawki.

Jakie są skutki uboczne kamagry?

Kamagra to lek na erekcję produkowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu udało się prawie całkowicie wyeliminować efekty uboczne. Efekty uboczne, to niepożądane objawy dotyczące bardzo małej grupy użytkowników. Jeśli chodzi o kamagrę, to może ona wywoływać lekkie zaczerwienienie twarzy, obniżenie ciśnienia tętniczego, uczucie gorąca, kłopoty z widzeniem i nudności. Objawy te są bardzo rzadkie i najczęściej znikają po kilkukrotnym przyjęciu leku. Jeśli nie znikają – lek trzeba odstawić. Aby nie narażać się na niepożądane efekty uboczne, kamagry nie należy łączyć z innymi specyfikami na erekcję. Nie należy również przekraczać dozwolonej dobowej dawki leku. Lek jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, jeśli przyjmuje się go stosując zalecenia opisane w ulotce. Z ulotką należy zapoznać się przed rozpoczęciem terapii.

Źródło http://viagra.edu.pl/kamagra.html